GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 5475365

nr 547 5365

Stekfat

17/1800-tal, bemålat dekor med blommor, längd: 47, (nagg)

Utrop:

300 kr

Såld:

2.500 kr

måndag 20 oktober 2008
kl 16:34:28